Zamów swój plan

Plan
Wybrany plan Cena
Dieta - Dla par 229 zł
Informacja Aby zamówić plan, uzupełnij dane:
Imię i nazwisko - w celu identyfikacji zamówienia
Adres E-mail - do stworzenia konta w serwisie HealthyBody.pl, na którym będzie dostępny plan
Hasło - zaproponuj / podaj hasło do swojego konta
Przelew z Przelewy24
Przelew na konto PRZELEW NA KONTO
Informacja Wybierz jedną z opcji płatności:
Przelewy24 – system płatności online, tzw. szybkie przelewy. Po wybraniu tej opcji płatności, nastąpi przekierowanie do właściwego banku.
Przelew na konto – otrzymasz wszystkie dane do samodzielnego dokonania wpłaty, np. w banku, na poczcie lub ze swojego internetowego konta bankowego

Dodatkowe opcje

Usługa priorytet = 39 zł

Informacja Standardowy czas na rozpisanie planu wynosi 3-4 dni robocze. Usługa priorytet daje gwarancję, że otrzymasz plan do 24 godzin, od momentu wypełnienia ankiety. Uwaga! Jeśli nie zdążymy przygotować planu – zwrócimy całą kwotę, a plan otrzymasz za darmo.
Informacja Jeśli posiadasz aktualny kod rabatowy to możesz go tutaj wykorzystać.

Podsumowanie

Dieta - Dla par 229 zł
Suma 229 zł
Informacja Na adres e-mail wyślemy Tobie wiadomość z aktualnym statusem zamówienia. Otrzymasz również informacje na temat ankiety. Jej uzupełnienie jest niezbędne, abyśmy mogli dobrać odpowiedni plan.
Informacja Administratorem danych osobowych jest INTEGRAL sp. z o.o., ul. Sikorskiego 48 / lokal 7, 67-200 Głogów, e-mail: kontakt@healthybody.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji zamówienia. Masz prawo do wglądu, poprawiania i żądania usunięcia danych. Więcej: Polityka prywatności.